Interlube

Interlube Logo Main1

Interlube unikaalsed tooted tagavad, et veokid, bussid, treilerid, kraanad, kaevandusmasinid ja suure koormusega tootmisliinid püsivad töökorras 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Kus iganes on kriitiliselt oluline, et mehaanilised osad püsiksid parima töötulemuse saavutamiseks korralikult määritud, pakub Interlube Systems ideaalset lahendust.

Firma kaks allüksust, millest üks asub Plymouthis (UK) ja teine Daytonis Ohios (USA), pakuvad pidevalt kasvavale klientuurile tõeliselt globaalset teenindust. Pika aja jooksul välja kujunenud turustusvõrgustik ja kogenud müüjad pakuvad klientidele täielikku müügieelset ja -järgset teenindust, samuti aitavad vajadusel seadmete remondi korraldamisega.

Interlube konstrueerimismeeskond aitab klientidel kavandada just neile sobivate tehniliste andmetega süsteeme. Teise võimalusena pakume valmis tooteelemente, mis lahendavad enamiku mehaanilise määrimisega seotud probleeme. Nende eripära on, et mõõdavad tootmisaega tundides ja päevades, mitte nädalates ja kuudes.

Konstrueerimistöö sisse kuulub ka põhjalik testimine keskkonnahoiu ja vibratsiooni seisukohalt ning täieliku elektromagnetilise ühilduvuse tagamine. Kõik tooted on konstrueeritud 3D CAD-tarkvara abil, lisaks pakume oma klientidele elektroonilise andmevahetuse võimalust. Kõik tooted vastavad kõige rangematele rahvusvahelistele keskkonnanõuetele.

Oma töös kasutatakse uusimaid CNC-tööpinke, täppisajastatud (JIT – just-in-time) koostemooduleid ja täiesti automaatset testimist, mistõttu suudetakse pakkuda parimaid garantiitingimusi. Vastab standardile BE EN IS09001 (2000).