Marrel

MARREL1

Ajalugu

Firma Marrel on asutatud 1919. aastal ja ta sai algselt tuntuks turu esimese kalluriga, millele oli paigaldatud kraananool ja tross. Ettevõte arenes silmapaistva uuenduslikkuse tõttu järgnevate aastakümnete jooksul hoogsalt.

Marreli nimi on tihedalt seotud oma tööstusharu suurimate tehniliste edusammudega. Marreli konstrueeritud toodete hulgas on Amplirolli vints, skipplaadur ja kalluri käärseade. Tänapäeval on Marrel üks Euroopa juhtivaid sõidukitele monteeritava varustuse tootjaid.

1935: esimeste hüdrauliliste kallutussüsteemide turuletoomine
1965: Marrel konstrueerib kallurite käärmehhanismi
1970: Marrel konstrueerib Amplirolli tõstekonksu

Konstrueerimisosakond

Tehniliste lahenduste tipus püsimiseks töötab konstrueerimisosakond pidevalt välja kõrgsurvehüdraulika, lehtmetalli tööstusliku töötlemise ja sõidukitele monteeritavate süsteemide uusi lahendusi. Marreli konstruktorid ja tehnikaspetsialistid teevad tihedat koostööd veokitööstuse tootmisosakondadega ja avalikele rajatiste seadmetootjatega. Selline koostöö tagab veokikerede jaoks optimaalselt konstrueeritud seadmed.

Tootmine

Kõrgsurvehüdraulika: Marrelil on kõrgsurvehüdraulikaseadmete tootmises väga põhjalik erialakogemus:tootmisprotsessis kasutatakse tipptasemel seadmeid, näiteks arvjuhtimisega tööpinke ja automaatkeevitustehnikat.

Lehtmetalli tööstuslik töötlemine: Marreli suuri kogemusi metalli valtsimise alal rakendatakse väga mitmesuguste terasemarkide korral, et tagada optimaalne massi/tugevuse suhe.Marrel oli üks esimesi tööstusseadmete tootjaid, kes kasutas väga suure tõmbetugevusega metalle.

Montaaž: Veokite optimaalseks koostamiseks ja täpse vastavuse tagamiseks õigusaktidele ja tootja soovitustele varustab Marrel oma koostekeskused parima kvaliteedi saavutamiseks vajalike vahenditega (toodete käsiraamatud, koolitused, koostekomponentide standardiseerimine).

Värvimine: Vastuseks tööstusveokite tootjate nõudmisele tõsta saadaolevate värvide kvaliteeti on Marrel viimastel aastatel teinud suuri investeeringuid värvimistöökodadesse ja loonud tihedad partnerlussidemed Beckeriga, et välja valida Marreli toodetele sobivaimad krunt- ja kattevärvi komponendid.

Kvaliteet: Marreli töötajad võtavad tähelepanelikult arvesse oma klientide rangeimad nõudmised ja pühenduvad järjekindlalt toodete kvaliteedi ja klienditeeninduse täiustamisele. Marreli tehased said 2002. aastal ISO 9001 sertifikaadi ja ettevõte on seadnud eesmärgi saada oma koostekeskustele UTAC-sertifikaat. Marrel on algatanud programmi oma keevitus- ja värvimistööde sertifitseerimiseks. Tootmist alustatakse konstrueerimiskontseptsioonist, seejärel testitakse tooteid Andrézieux-Bouthéoni testimis- ja uurimiskeskuses, kus iga toode peab läbima 24 000 tsüklilise testi, enne kui saab Marreli kvaliteedi ja töökindluse märgi.