Maxilift

Maxilift2

Next Hydraulics s.r.l. on asutatud 1989. aastal. Ettevõtte asukohaks on Boretto Reggio, kuhu on äsja rajatud uus tehas. Tõsteseadmetega tegelev noor firma on olnud dünaamiline ja tundlik tehniliste uuenduste ja turu kiire muutumise suhtes.

Toodang on suunatud nii sise- kui ka välisturule ja ettevõte toodab ja müüb kahe registreeritud kaubamärgi tooteid.

MAXILIFT: ühe poomiga kraanad veoautodele ja väikese koormusega rakendustele merenduse valdkonnas.

MAXISTAB: lisastabilisaatorid kraana, tõsteplatvormi või kallutussüsteemiga veokitele.

Uurimistöö ja toodete väljaarendamisega tegeleb ettevõtte kogenud meeskond, kelle käsutuses on uusimad abivahendid: CAD, CED ja arvutussüsteemid.

Next Hydraulicsi kohapealne tootmisprotsess hõlmab suurimat kvalifikatsiooni nõudvaid tööetappe: toodete kokkupanek, värvimine ja testimine. Need etapid toetuvad spetsialiseerunud varustajate võrgule, kes toodavad konstruktsioonilisi puitdetaile ja hüdrosilindreid.

Erilist tähelepanu pööratakse tootmises kasutatavatele komponentidele, mida tarnivad parimad kohalikud tootjad.

MAXLIFTi ja MAXISTABi tooted on saadaval paljudes riikides üle maailma, sealhulgas Euroopas, Ameerikas, Kanadas, Lähis- ja Kaug-Idas, Okeaanias, Lõuna-Aafrikas ja Lõuna-Ameerikas.

Pidev uurimistöö toodete kvaliteedi parandamiseks, lühikesed tarnetähtajad, klienditeeninduse tõhusus, millega Next Hydraulics on oma tegtsemise algusajast alates silma paistnud, on viinud kiirele turuedule ja oma ala juhtivate ettevõtete hulka.

Ettevõtte kindel eesmärk on säilitada praegune positsioon, keskendudes kvaliteedile, töökorraldusele ja teenindusele.