Saip

Saip Tlbz1

Saipi membraan-, kott- ja kolvi-tüüpi hüdropneumaatilised akumulaatorid ja pulsatsioonisummutid on tuntud oma kvaliteedi ja töökindluse poolest.Tänu rahvusvahelisele turustusvõrgule ja spetsialiseeritud esindajatele on Saipil võimalus oma tooteid müüa kogu maailmas ja pakkuda klientidele tehnilist tuge.Milano lähedal Operas asuvatel uutel tehastel on hea ühendus kiirteede ja rahvusvaheliste lennuväljadega. Konstrueerimiseks ja tootmiseks vajalikke logistikasüsteeme uuendatakse pidevalt vastavalt tehnika viimasele sõnale. Seetõttu on Saip alati suuteline lahendama klientide probleemid ka kõige keerukamate tellimuste korral.

Saipi uurimis- ja arendusosakonna kõige tähtsam ülesanne on pakkuda toimivaid lahendusi vanadele ja uutele probleemidele võimalikult mõistliku hinnaga.Inseneride ja klientide tihedas koostöös on loodud mitu uut toodet.Viimasel ajal on nõudluse tõttu hakatud tootma ka otsevoolu pulsatsioonisummuteid, mis on parim lahendus suure viskoossusega vedelike korral. See võimaldab toiduainetööstuses ja värvipritsirakendustes, kus on vajalik steriliseerimine ja puhastamine ilma pulsatsioonisummuti eemaldamiseta süsteemist, puhastada seadet seda lahti võtmata (CIP – clean-in-place).Teine hiljuti valminud toode on REDC UNIT, elektrooniline seade akumulaatorite või summutite eelrõhu automaatseks reguleerimiseks erinevate töörõhkude korral. Niisuguste toodete loomise tulemuseks on ka kogu tavatoodangu püsiv kvaliteedi paranemine, lisaks tugevdab see koostööd tootja ja lõppkasutaja vahel.

Erinevaid akude kasutusvõimalusi:

Energia salvestamine:
akumulaatorit kasutatakse juhul, kui kontuurid vajavad lühikese aja jooksul suurt õlikogust.

Varuenergia salvestamine:
akumulaator tagab vajaliku energia juhul, kui vool kontuuris nõrgeneb ja rõhk langeb pumba (pumpade) töö katkemise tõttu.

Mahu muutumise kompenseerimine:
kui temperatuurimuutuste tõttu esineb mahumuutusi, mis on põhjustatud vedeliku paisumisest, kompenseerib akumulaator mahu, mis ennetab kontuuri rõhu tõusu.

Hüdraulilise löögi summutamine:
akumulaator summutab rõhu tõusu, mille põhjustab klappide kiire sulgumise korral tekkinud hüdrauliline löök.

Lekke korvamine:
rakendustes, mis nõuavad pikema aja jooksul staatilist rõhku, peab akumulaator hoidma rõhu konstantsena.

Mehaanilise löögi summutamine:
akumulaator summutab mehaanilised löögid.

Vedelike eraldamine:
protsessides, milles rõhuenergia tuleb üle kanda segunematute vedelike vahel.

Pulsatsiooni ja müra summutamine:
kontuurides, kus tuleb summutada annustuspumpade poolt põhjustatud rõhukõikumised, mille tulemusena sumbub ka pulsatsioonist põhjustatud müra.